E L I T N Í - M A R K E T I N G

Načítám...

Sociální sítě

Zvládneme i specifický požadavek, který v danné službě nemáme uvedený.

od 560 /hodina
  • Vytvoření profilu
  • Tvorba příspěvků
  • Odepisování na dotazy
  • Kontrola nastavení
  • Minimálně 3 měsíce

Sociální sítě jako zdroj inspirace, nápadů a vliv na potencionální zákazníky

Mít pouze založený svůj firemní profil na Facebooku, Instagramu, Firmách, Googlu či jinde nestačí. Zasáhnout lidi obsahem, který je bude zajímat, bavit, budou ho sdílet a komentovat – to je skutečný kumšt! Chce to znát skvěle své zákazníky a mít v rukávu pořádnou obsahovou strategii. Že si na to sami netroufátez? Rádi vám s tím pomůžeme a vdechneme vašemu podnikání život i na sociálních sítích. Ať už úplně od píky samotným založením nového profilu, či jen vyšperkováním funkční stránky.

Bez ohledu na váš marketingový rozpočet jsou sociální sítě nákladově efektivní iniciativou. Připojování k sociálním sítím, zveřejňování obsahu, odpovídání na komentáře uživatelů a další je zdarma. Dokonce i reklama nabízí ziskový kanál pro oslovení vašeho publika a pro online sledování.

Sociální sítě od Facebooku po LinkedIn vás mohou spojit s uživateli z celého světa a tedy i potencionálními klienty. Prostřednictvím sociálních sítí můžete oslovit i vybrané publikum, které projeví vyšší zájem o vaše služby nebo produkty. Tradiční marketing a reklama se nemohou rovnat dosahu ani ceně, které prostřednictvím těchto platforem získáte a proto je správa sociálních sítích pro podniky téměř nutností.

Začlenění sociálních sítích do vaší marketingové strategie vám umožní sladit vaše marketingové iniciativy s chováním uživatelů. Například 74% lidí nyní při rozhodování o nákupu používá sociální média. Nemluvě o tom, že 80% lidí dostane radu ohledně nákupu prostřednictvím sociálních sítí.

Obchodníci i vlastníci podniků se shodují na výkonu marketingu a reklamy na sociálních sítích. Prostřednictvím sociálních sítí mohou společnosti budovat svou značku a dokonce generovat potenciální zákazníky a prodeje. Například téměř 45% obchodníků mezi podniky (B2B) získalo klienta prostřednictvím Facebooku.

Co o nás říkají?

Když jsme se zeptali našich klientů a partnerů, byli jsme upřímně velice překvapeni jejich reakcemi. O to více nás potěšilo jakým přínosem jsme jim byli anebo stále jsme.

Napište nám!

Máte dotaz nebo si jen potřebujete něco ujasnit?

Na našich stránkách používáme cookies, které nám pomáhají zefektivnit Vaši práci s našimi webovými stránkami. Více informací. Souhlasím

Cíle na které sami nestačíte?

Postaráme se o naplnění Vašich obchodů a ubytovacích zařízení novými zákazníky.

Kontaktujte nás