E L I T N Í - M A R K E T I N G

Načítám...

Copywriting

Zvládneme i specifický požadavek, který u této služby nemáme uvedený.

od 750 /hodina
  • Dáme řád
  • Zaujmeme
  • Zmodernizujeme
  • Prodáme
  • Optimalizace pro SEO

Království za šikovného copywritera

Vlastnit úspěšný web rovná se mít poutavé texty, u kterých budou zákazníci sedět jako přibití a královsky se bavit. Znáte copywritera, co tohle umí? U nás takových šikovných rukou najdete dokonce celý regiment.

Od sociálních médií přes brožury až po obsah webových stránek jsou podniky schopny oslovit své publikum, šířit jejich poselství a rozvíjet svou značku prostřednictvím kombinovaného úsilí copywritingu a marketingu. Spolu s dalšími snahami je copywriting nejlepším způsobem, jak „spojit dohromady“ obchodní potenciál a potencionálního klienta.

Copywriting může zahrnovat řadu oblastí, jako jsou reklamy, webové stránky a další propagační materiály pro podnikání. Celkově lze říci, že je to, když firma vytváří text, který zvyšuje povědomí o značce a vede spotřebitele k akci. Efektivní copywriting přitahuje zájem zákazníka o obchodní produkt nebo službu.

V posledních letech došlo k nárůstu vynikajících a rozpoznatelných strategií marketingu obsahu. Například každý viděl kampaň „Podělte se o colu“ společnosti Coca-Cola a exponenciálně to zvýšilo jejich prodej. To je důvod, proč se mnoho obchodníků při vytváření strategií řídí zlatým pravidlem „králem je obsah“.

Zejména malé a střední podniky by se měly zaměřit na své publikum online, protože právě zde se nyní shromažďuje největší % potencionálních zákazníků. Navíc, ať už jde o komentář k příspěvku na Facebooku nebo recenzi na Googlu, spotřebitelé důvěřují textu a mají tendenci volit firmu, když vidí, jak firma reaguje.

Co o nás říkají?

Když jsme se zeptali našich klientů a partnerů, byli jsme upřímně velice překvapeni jejich reakcemi. O to více nás potěšilo jakým přínosem jsme jim byli anebo stále jsme.

Napište nám!

Máte dotaz nebo si jen potřebujete něco ujasnit?

Na našich stránkách používáme cookies, které nám pomáhají zefektivnit Vaši práci s našimi webovými stránkami. Více informací. Souhlasím

Cíle na které sami nestačíte?

Postaráme se o naplnění Vašich obchodů a ubytovacích zařízení novými zákazníky.

Kontaktujte nás